nowa oferta
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7802

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji — bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie spokoju, prywatności i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zapewnia wygodny ...

Powierzchnia
98,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 255,10 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7801

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m² na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: Do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m² plus piwnice 2x po 5 m² i pokoik 5 m² na 1. piętrze w ocieplonym budynku po elewacji. Niskie koszty ogrzewania. Układ mieszkania: - ...

Powierzchnia
69,00 m2
Cena za m2
5 289,86 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7800

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m² w kamienicy na parterze. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie i jest gotowa do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą meble oraz sprzęt AGD: piekarnik i kuchenka. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
4 395,35 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7799

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8 m². Lokal mieszkalny składa się z : - 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie idealne do zamieszkania nie wymaga wkładu finansowego. Mieszkanie usytuowane jest na 2-piętrze ...

Powierzchnia
42,80 m2
Cena za m2
7 476,64 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7798

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na wysokim parterze w Śródmieściu Wałbrzycha. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu mieszkania z namiastką domu, dzięki prywatnemu ogródkowi i tarasowi. Układ mieszkania: • ...

Powierzchnia
90,00 m2
Cena za m2
5 988,89 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7797

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 108 m2 w sercu Szczawna-Zdrój – blisko natury, z ogrodem, tarasem i kominkiem. Czym Cię zachwyci? - Przestrzeń, którą możesz dopasować do swoich marzeń – piętro z możliwością dowolnej aranżacji. - Słoneczny taras ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
297 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem