Wałbrzych, Śródmieście
lokal na sprzedaż

ABC-LS-7058

Oferujemy na sprzedaż świetnie położony lokal handlowo-usługowy. Wałbrzychu. Lokal usytuowany przy pieszym ciągu komunikacyjnym, przy ulicy Słowackiego. Witryny z bezpośrednim wyjściem na chodnik idealnie nadają się na reklamę. Dwa wejścia do lokalu więc można ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 893,62 zł
cena 89 000
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7057

Oferujemy na sprzedaż 1/2 bliźniaka składająca się z mieszkania na parterze z bezpośrednim wyjściem na taras  o powierzchni 46 mkw, pokoju na poddaszu o pow. około 10mkw, oraz piwnic, garażu oraz ogrodu o pow. około 220m2. Lokal mieszkalny składa się z:  - salonu - ...

Powierzchnia
56,79 m2
Cena za m2
8 188,06 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Szczawienko
dom na sprzedaż

ABC-DS-7056

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony materiałami najwyższej klasy. Parter: duży salon połączony z kuchnią i jadalnią, gabinet , łazienka z prysznicem, z wc , garaż, kotłownia. Z salonu bezpośrednie wyjście na duży taras z basenem. Poddasze użytkowe: ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 003 m²
Cena za m2
8 260,87 zł
cena 1 900 000
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Szczawienko

Wałbrzych, Szczawienko
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7021

Oferujemy na sprzedaż dwa mieszkania usytuowane na pierwszym piętrze w jednym z ładniejszych budynku w Wałbrzychu. Te dwa mieszkania zajmują pół pierwszego pietra ( cztery mieszkania na piętrze) . Mieszkania są połączone wspólnym przedpokojem. Mieszkanie umeblowane ...

Powierzchnia
98,00 m2
Cena za m2
4 693,88 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Szczawienko

Wałbrzych, Biały Kamień
działka na sprzedaż

ABC-GS-6989

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 140 tyś m2.Działka zlokalizowana jest przy ulicy Gwarków i Wysockiego w Wałbrzychu obok Starej Kopalni . Działka jest kształtu prostokąta, teren płaski. Na działce znajdują się wszystkie media. Dojazd droga ...

Powierzchnia
140 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 14 000 000
działka na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
dom na sprzedaż

ABC-DS-6951

Na sprzedaż obiekt rekreacyjny z dużym potencjałem. Aktualnie funkcjonująca mała stadnina koni z pełnym zapleczem. Podana powierzchnia składa się z dwóch działek ewidencyjnych, połączonych, w kształcie prostokąta. Budynki (budynek mieszkalny, stajnia, stodoła, budynek ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
51 766 m²
Cena za m2
9 996,67 zł
cena 2 999 000
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
Kryteria wyszukiwania

rozumiem