nowa oferta
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa

Mieroszów (gw), Kowalowa
dom na sprzedaż

ABC-DS-7792

Oferujemy na sprzedaż dom położony w w malowniczej miejscowości Kowalowa w Sudetach Środkowych przy granicy w Czechami. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1500m2. o powierchni użytkowej około 157m2 plus pomieszczenie niemieszkalne o powierzchni około 105m2. Dom ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 163,33 zł
cena 349 000
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Osiedle Piastowskie

Świebodzice, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7791

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń i wysoki standard życia. Układ mieszkania: • Salon z aneksem kuchennym - jasny i ...

Powierzchnia
92,20 m2
Cena za m2
8 242,95 zł
cena 760 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Osiedle Piastowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7790

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. 64, 3 M2 na Piaskowej Górze. Likal mieszkalny składa sie z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo garaż o pow. 18,4m2. W budynku znajduje się również piwnica i niewielkie pomieszczenie ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
4 062,50 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7789

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dużego pokój, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Mieszkanie do remontu, z potencjałem (możliwość powiększenia łazienki o znajdujący się przy kuchni schowek). Ogrzewanie etażowe ...

Powierzchnia
38,75 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 700,00 zł
cena 143 375
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7788

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogródkiem i garażem, w Boguszowie Gorcach - Kuźnice. II piętro z widokiem na panoramę gór i lasy. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, (salon około 25 m2), - widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju, Z zakupem mieszkania istnieje ...

Powierzchnia
51,96 m2
Cena za m2
3 444,96 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7785

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się  w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z oknem, - osobnego wc z oknem, -  przedpokoju. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny,  dodatkowo kominek, ściany gadzie,  ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
4 469,39 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem