nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Gorce

Boguszów-Gorce, Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7778

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem bezpośrednio pod budynkiem w Gorcach.  Lokal mieszkalny składa sie z : - pokoju z aneksem kuchennym - wydzielonego pokoju na sypialnię - łazienki w wc - przedpokoju Do mieszkanie przynależy ogródek z altanką znajdujący ...

Powierzchnia
32,00 m2
Cena za m2
5 281,25 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7776

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie z balkonem i przepięknym widokiem na Śnieżke i wieżę widokową na Dzikowcu. Mieszkanie z ogromnym potencjałem zachowana stolarka drzwiowa poniemiecka.  Lokal mieszkalny składa się z: - przestronnego przedpokoju - ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 259,62 zł
cena 235 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7773

Na sprzedaż mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie częściowo umeblowane (duża szafa przesuwna, meble pokojowe), Lokal składa się z: -  dwóch pokoi (13 m2 i 11m2). - słonecznej kuchni o powierzchni 16m2 (w kuchni znajduje się piec gazowy)  - łazienki z wc - ...

Powierzchnia
45,31 m2
Cena za m2
4 612,67 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
dom na sprzedaż

ABC-DS-7772

Sprzedam duży rodzinny dom na wzgórzu z przepięknym widokiem blisko Szczawna Zdroju. Idealny również pod inwestycję na dwa mieszkania na wynajem, pokoje lub działalność gospodarczą. Dom zamieszkiwany był przez rodzinę trzypokoleniową. Jedno wspólne wejście ale istnieje ...

Powierzchnia
264,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
812 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 598,48 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7771

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,82 m², położone na parterze z indywidualnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się w Boguszowie-Gorcach. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie, wykończona z dużą dbałością ...

Powierzchnia
52,82 m2
Cena za m2
6 531,62 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7770

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, w bardzo dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Powierzchnia: 71 m² (62 m² mieszkania + 7 m² przynależnego korytarza + 2 m² piwnica) Liczba ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
9
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 211,27 zł
cena 370 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem