5 803,77 zł/m2 cena: 265 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie , ogrzewane gazowe - piec dwufunkcyjny TERMET.
Wszystkie instalacje powymieniane, okna PCV
Lokal składa się z  składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.
Pomieszczenia przynależne  dwie piwnice o powierzchniach: 1,14 m i 1,66 m.
W pobliżu sklepy i przystanki autobusowe.
Zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7360
Powierzchnia 45,66 m²
Powierzchnia użytkowa 45,66 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje dobre
Rok budowy 1930

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7204

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 51,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym z roku 1980 z windą (po remoncie z poziomu 0) na Podzamczu. Mieszkanie pełnorozkładowe do każdego z pomieszczeń osobne wejście z przedpokoju tj. łazienki ...

Powierzchnia
51,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 042,88 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7683

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Podzamcze - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie składa sie z: - 2 pokoi ( jeden z balkonem ) - oddzielnej kuchni jasnej z oknem i bezpośrednim wejsciem z przedpokoju - łazienki z wc - przedpokoju Blok ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 571,43 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7705

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na Podzamczu w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to  53,90m2 i składa się z: -  3 pokoi, - jasnej kuchni z oknem  -  łazienki, - ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 641,51 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7762

Szukasz mieszkania z potencjałem, funkcjonalnym układem i pięknym widokiem? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,8 m², położone na Podzamczu w Wałbrzychu, z wyjątkowym widokiem na Chełmiec.        Lokal składa się z:                           *   3 ustawnych ...

Powierzchnia
53,80 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 371,75 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze