nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7800

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m² w kamienicy na parterze. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie i jest gotowa do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą meble oraz sprzęt AGD: piekarnik i kuchenka. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
4 395,35 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7798

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na wysokim parterze w Śródmieściu Wałbrzycha. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu mieszkania z namiastką domu, dzięki prywatnemu ogródkowi i tarasowi. Układ mieszkania: • ...

Powierzchnia
90,00 m2
Cena za m2
5 988,89 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7796

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,10 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych, co daje duże możliwości aranżacyjne lub inwestycyjne. Układ: • Pierwszy lokal: duży salon z aneksem ...

Powierzchnia
55,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 811,25 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7795

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w bloku z lat 70-tych. W mieszkaniu jest oddzielna kuchnia z oknem oraz balkon. W wyposażeniu znajdziesz meble, kuchenkę i piekarnik. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort zimą. Czynsz ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
5 214,29 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7793

Na sprzedaż: mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - 50 m² Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 50 m² (powierzchnia użytkowa 45,2 m²), wraz z pomieszczeniem przynależnym - piwnicą oraz dostępem do ogródka. Opis nieruchomości: * ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7789

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dużego pokój, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Mieszkanie do remontu, z potencjałem (możliwość powiększenia łazienki o znajdujący się przy kuchni schowek). Ogrzewanie etażowe ...

Powierzchnia
38,75 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 700,00 zł
cena 143 375
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto