4 395,35 zł/m2 cena: 189 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m² w kamienicy na parterze. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie i jest gotowa do zamieszkania. W skład wyposażenia wchodzą meble oraz sprzęt AGD: piekarnik i kuchenka. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie użytkowe. W mieszkaniu zostało założone nowe ogrzewanie gazowe. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystko jest nowe łącznie z instalacjami elektryczną i wodno kanalizacyjną.

Lokalizacja w Nowym Mieście w Wałbrzychu gwarantuje bliskość do wielu udogodnień. W okolicy znajdziesz:

  • sklepy spożywcze
  • restauracje i bary, np. "Kotlecik" i "MaÅ‚goÅ›ka"
  • przedszkola i szkoÅ‚y, 
  • punkty zdrowia - szpital, przychodnia
  • przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu
Zadzwoń, by umówic się na oglądanie i dowiedzieć się więcej

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZadzwoÅ„, aby umówić siÄ™ na oglÄ…danie i dowiedzieć siÄ™ wiÄ™cej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpÅ‚atnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOÅšCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7800
Powierzchnia 43,00 m²
Liczba pokoi 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7294

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej zielonej okolicy. Lokal składa się z salonu z kuchnią, przedpokoju, łazienki ora sporej sypialni, wszystkie pomieszczenia z oknem łącznie z łazienką.  Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023, panele, ściany, malowanie, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
5 971,43 zÅ‚
cena 209 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7710

Oferyjemy na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się: - 2 pokoje, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka  - wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
3 222,22 zÅ‚
cena 145 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7750

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcujny. Niskie koszty eksploatacji czynsz około 212 zł. Zapraszam na prezentację

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
4 345,65 zÅ‚
cena 199 900 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7779

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m². Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne wyposażenie. Salon wyposażony w kanapę, szafę, szafkę RTV, regał, stolik oraz fotel. Aneks ...

Powierzchnia
21,75 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 126,44 zÅ‚
cena 155 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto