104
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16

zostaw wiadomość
5 289,86 zł/m2 cena: 365 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m² na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju.

Opis:
Do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m² plus piwnice 2x po 5 m² i pokoik 5 m² na 1. piętrze w ocieplonym budynku po elewacji. Niskie koszty ogrzewania.

Układ mieszkania:
- 2 pokoje
- kuchnia
- łazienka 
- przedpokój

Mieszkanie rozkładowe bez skosów. 

Zalety nieruchomości:
- 2 piwnice - mnóstwo miejsca na przechowywanie.
- Dodatkowy pokój na strychu z osobnym wejściem - idealny na gabinet, pracownię, składzik lub schowek dla najemcy.
- Budynek zadbany, ocieplony, po remoncie elewacji.
- Ogródek przy domu.

Zapraszam na prezentację. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7801
Powierzchnia 69,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Liczba pięter w budynku 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7105

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Starym Zdroju. lokal składa się z przestronnego salonu, jasnej otwartej kuchni, która jest w pełni wyposażona, sypialni ,oraz dwóch dodatkowych pokoi,  Łazienka jest wyposażona w wannę. Ogrzewanie - dwufunkcyjny piec gazowy.  Ściany ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 268,29 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7535

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 48,69m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z toaleta - łazienki z wc Na wyposażeniu kuchnia przygotowana pod wymiar wraz ze sprzetem AGD. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
48,69 m2
Cena za m2
6 777,55 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7635

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Mieszkanie przeszło remont około 10 lat temu. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, instalacja elektryczna w miedzi, podłogi panele i gres, okna PCV. Lokal składa się z: - trzech ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 328,95 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7665

Oferujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51,2m², położonego na 3 piętrze. To idealne miejsce dla pary lub rodziny szukającej komfortu i dogodnej lokalizacji. KORZYŚCI, KTÓRE CIĘ PRZEKONAJĄ: - Jasne i przestronne wnętrza: Salon ...

Powierzchnia
51,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 933,59 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój