104
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16

zostaw wiadomość
6 200,00 zł/m2 cena: 279 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Piaskowej Góry z balkonem.

Mieszkanie składa się z:

-3 pokoi
- kuchi
- łazienki z wc
- przedpokoju

Mieszkanie do wprowadzenia idealne również pod inwestycję.

Zapraszam na prezentację

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7752
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon średni
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7491

Do sprzedania ładne mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, ładna kuchnia w zabudowie, zadbana łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku. Dla przyszłego właściciela są dwie piwnice (jedna z przydziału, druga "pod schodami"). W pobliżu sklepy, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 664,44 zł
cena 299 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7559

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. Lokal mieszkalny w 2016 r. został przeprowadzony generalny remont łącznie z wymianą całej instalacji elektrycznej oraz wodnej. W 2022 zostały wymienione panele podłogowe w całym mieszkaniu oraz wszystkie okna na plastikowe ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
5 533,33 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7592

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z przepięknym widokiem na Gedymina, Chełmiec i tereny zielone. Lokal mieszkalny składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - tealety - przedpokoju - balkonu Mieszkanie w grudniu 2024 przeszło odświeżenie ścian. Podana ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 580,00 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7648

Na sprzedaż mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE Super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD, szafa w zabudowie, ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, balkon, aktualny czynsz ok 500 zł razem ...

Powierzchnia
40,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 382,72 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra