106
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16

zostaw wiadomość
4 345,65 zł/m2 cena: 199 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcujny.

Niskie koszty eksploatacji czynsz około 212 zł.

Zapraszam na prezentację

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7750
Powierzchnia 46,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 212 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7294

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej zielonej okolicy. Lokal składa się z salonu z kuchnią, przedpokoju, łazienki ora sporej sypialni, wszystkie pomieszczenia z oknem łącznie z łazienką.  Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023, panele, ściany, malowanie, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
5 971,43 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7667

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie jest swieżo po remoncie i posiada ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
5 811,63 zł
cena 249 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7710

Oferyjemy na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się: - 2 pokoje, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka  - wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
3 222,22 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7779

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m². Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne wyposażenie. Salon wyposażony w kanapę, szafę, szafkę RTV, regał, stolik oraz fotel. Aneks ...

Powierzchnia
21,75 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 126,44 zł
cena 155 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto