102
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16

zostaw wiadomość
7 777,72 zł/m2 cena: 139 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż kawalerka położona w centrum Piaskowej Góry.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z balkonem, oddzielnej łazienki, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Ogrzewanie miejskie, budynek po termomodernizacji.

W pobliżu sklepy, szkoła, przystanki autobusowe. Lokal mieszkalny doskonale skomunikowany z resztą miasta.

Zapraszam na prezentację.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej.

NAJNIŻSZA CENA
- pomagamy uzyskać najniższa cenę nieruchomości,

KORZYSTNY KREDYT
- bezpłatnie porównujemy oferty wszystkich banków,
- pomagamy dobrać najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości, a także remont,

NOTARIUSZ
- zapewniamy atrakcyjne stawki u notariusza,

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI
- przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.

Szczegóły

Symbol oferty ABC-MS-7597
Powierzchnia 18,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu dobry
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1980
Woda jest
Dojazd asfalt
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7424

Na sprzedaż umeblowana kawalerka, w nowoczesnym stylu: Lokal składa się  z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienka z WC. Ogrzewanie gazowe, okna PCV, podłogi panele i gres. Mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej jest obecnie wynajmowane i sprzedaż jest wraz z przejęciem ...

Powierzchnia
24,20 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 611,57 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7755

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. OGRZEWANIE MIEJSKIE BUDYNEK OCIEPLONY, PIĘKNIE WYREMONTOWANA KLATKA SCHODOWA + WINDA KAŻDY ELEMENT MIESZKANIA JEST W 100% NOWY Najlepsza lokalizacja ...

Powierzchnia
18,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 388,89 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7774

W ofercie mamy 2 kawalerki zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze w świetnej lokalizacji. Blisko do komunukacji miejskiej oraz punktów usługowych. Kawalerka składa się z jednego dużego pokoju połączonego z jasną ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 996,00 zł
cena 149 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7190

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Podgórzu. Lokal składa się z: - dwóch dużych pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie zostało odświeżone, ściany odmalowane, nowe panele, nowe meble kuchenne.  Do wglądu projekt na ogrzewanie gazowe, Miesięczne ...

Powierzchnia
73,12 m2
Cena za m2
2 311,27 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze