nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7786

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane w centrum uzdrowiska Szczawna Zdrój, w pobliżu deptak, park, pijalnia wód, korty tenisowe, teatr zdrojowy, restauracje. Lokalizacja i układ doskonale może pasować do zamieszkania jak i pod inwestycję na najem pokoi. Lokal ...

Powierzchnia
116,00 m2
Cena za m2
4 267,24 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7785

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się  w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z oknem, - osobnego wc z oknem, -  przedpokoju. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny,  dodatkowo kominek, ściany gadzie,  ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
4 469,39 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Centrum

Świebodzice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7784

Na sprzedaż oferuję wyremontowane komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 46,1 m², położone na 2. piętrze w doskonałej lokalizacji – centrum Świebodzic. Układ i standard: • Salon połączony z kuchnią (open space) + osobna sypialnia • Funkcjonalne, przestronne ...

Powierzchnia
46,10 m2
Cena za m2
6 182,21 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7783

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z osobny, wejściem, Wspólny przydomowy ogród, ogrzewanie gazowe, z salonie dodatkowo kominek. Lokal  składa się z : - czterech pokoi -  dużej kuchni, -  łazienki z wc. - holu, Mieszkanie ma osobne wejście i mieści się w dwupiętrowej ...

Powierzchnia
147,00 m2
Cena za m2
3 367,35 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Glinik

Wałbrzych, Stary Glinik
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7782

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem bliźniak. Parter: pokój z wyjściem na taras z widokiem na las, widna kuchnia, hol. I Piętro: dwa pokoje, łazienka z wc, hol. Piwnica: druga łazienka (pralnia), kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, wyjście do ogrodu. Podana ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
316 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 952,00 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Glinik
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7780

Oferuje na sprzedaż mieszkanie, składające się z: - dwóch pokoi, - ciemnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku. Mieszkanie jest słoneczne, przytulne i bardzo ciepłe. W ostatnim czasie wykonano ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 052,63 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem