Wałbrzych, Konradów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7741

Na sprzedaż mieszkanie na Konradowie - ogródek. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - dużej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna PCV, ściany gładzie. Wraz z zakupem mieszkania jest możliwość przejęcia użytkowania pobliskiego ogródka. Aktualne ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
6 153,85 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Konradów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7739

Na sprzedaż słoneczna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 28,67 m², położona na I piętrze w Boguszowie-Gorcach — miejscu, które łączy spokój natury z wygodą codziennego życia. Mieszkanie składa się z: - jasnego, ustawnego pokoju dziennego, - oddzielnej ...

Powierzchnia
28,67 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 545,87 zł
cena 159 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7738

Oferujemy na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 100,86 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej cześci Wałbrzycha. Na powierzchnię 100,86 m2 składa się: 1 pokój - 19,54 m2 2 pokój - 28,27 m2 3 pokój - 17,09 m2 przedpokój ...

Powierzchnia
100,86 m2
Cena za m2
5 344,04 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7735

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na parterze w kamienicy blisko rynku, szkół oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.  W podanej ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
4 714,29 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7734

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m² na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się w bloku 10 pietrowym z windą i jest umeblowane. Posiada jasne wnętrza z drewnianą podłogą oraz nowoczesną łazienkę z prysznicem. Mieszkanie z balkonem i widokiem ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 422,22 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7733

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w pięknej okolicy Jedlina Zdrój w samym centrum miasta o powierzchni 38 m². Znajdziesz tu dwa pokoje oraz wykończenie wysokiej jakości. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane. ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
4 710,53 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem