nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7779

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m². Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne wyposażenie. Salon wyposażony w kanapę, szafę, szafkę RTV, regał, stolik oraz fotel. Aneks ...

Powierzchnia
21,75 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 126,44 zł
cena 155 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Gorce

Boguszów-Gorce, Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7778

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem bezpośrednio pod budynkiem w Gorcach.  Lokal mieszkalny składa sie z : - pokoju z aneksem kuchennym - wydzielonego pokoju na sypialnię - łazienki w wc - przedpokoju Do mieszkanie przynależy ogródek z altanką znajdujący ...

Powierzchnia
32,00 m2
Cena za m2
5 281,25 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7776

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie z balkonem i przepięknym widokiem na Śnieżke i wieżę widokową na Dzikowcu. Mieszkanie z ogromnym potencjałem zachowana stolarka drzwiowa poniemiecka.  Lokal mieszkalny składa się z: - przestronnego przedpokoju - ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 259,62 zł
cena 235 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7773

Na sprzedaż mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie częściowo umeblowane (duża szafa przesuwna, meble pokojowe), Lokal składa się z: -  dwóch pokoi (13 m2 i 11m2). - słonecznej kuchni o powierzchni 16m2 (w kuchni znajduje się piec gazowy)  - łazienki z wc - ...

Powierzchnia
45,31 m2
Cena za m2
4 612,67 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7771

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,82 m², położone na parterze z indywidualnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się w Boguszowie-Gorcach. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie, wykończona z dużą dbałością ...

Powierzchnia
52,82 m2
Cena za m2
6 531,62 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7770

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, w bardzo dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Powierzchnia: 71 m² (62 m² mieszkania + 7 m² przynależnego korytarza + 2 m² piwnica) Liczba ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
9
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 211,27 zł
cena 370 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem