Wałbrzych, Poniatów
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7391

Na sprzedaż przestronne mieszkanie. Lokal składa się z: 4 pokojowe, plus łazienka (z prysznicem), kuchnia z aneksem jadalnym i garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 20m2, miejsce parkingowe przed budynkiem. Ogrzewanie gazowe, plus kominek na ...

Powierzchnia
99,40 m2
Cena za m2
5 432,60 zł
cena 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Poniatów

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7380

Sprzedam komfortowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni z dość dużą garderobą  - pokoju. Na przedpokoju znajduje się szafa z drzwiami przesuwnymi.  W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 015,62 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7361

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne. Ogrzewanie  gazowe. Lokal składa się z:  - trzech pokoi, - widnej kuchni, - łazienki. - przedpokoju. -Salon umeblowany: rozkładany narożnik , szafka pod ...

Powierzchnia
68,00 m2
Cena za m2
4 838,24 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7360

Powierzchnia
45,66 m2
Cena za m2
5 803,77 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Szczawienko
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7346

Na sprzedaż przestronne mieszkanie. Lokal składa się z: - trzech pokoi ( w tym salon 25m2) - kuchni - przedpokoju, - łazienki,  W mieszkaniu jest nowa instalacja CO, po kapitalnym remoncie kuchni, łazienki, przedpokoju. W mieszkaniu znajdują się 3 duże garderoby. Budynek ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
5 700,00 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Szczawienko

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7342

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha.  Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni - łazienka z oknem. C.O. miejskie - w planach kotłownia indywidualna dla budynku, ciepła woda - junkers. Podczas remontu wymienione okna, instalacje: gazową, wodną, elektryczną. Mieszkanie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 880,95 zł
cena 205 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem