nowa oferta
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7802

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji — bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie spokoju, prywatności i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zapewnia wygodny ...

Powierzchnia
98,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 255,10 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7797

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 108 m2 w sercu Szczawna-Zdrój – blisko natury, z ogrodem, tarasem i kominkiem. Czym Cię zachwyci? - Przestrzeń, którą możesz dopasować do swoich marzeń – piętro z możliwością dowolnej aranżacji. - Słoneczny taras ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
297 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
nowa oferta
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa

Mieroszów (gw), Kowalowa
dom na sprzedaż

ABC-DS-7792

Oferujemy na sprzedaż dom położony w w malowniczej miejscowości Kowalowa w Sudetach Środkowych przy granicy w Czechami. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1500m2. o powierchni użytkowej około 157m2 plus pomieszczenie niemieszkalne o powierzchni około 105m2. Dom ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 163,33 zł
cena 349 000
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa
nowa oferta
dom na sprzedaż - Stare Bogaczowice, Jabłów

Stare Bogaczowice, Jabłów
dom na sprzedaż

ABC-DS-7781

Na sprzedaż pięknie położony dom wolnostojący z dużą płaską działka. Parter: duży salon (ok. 50 m2) z wyjściem do ogrodu zimowego i dalej do ogrodu, łazienka z ubikacją. Półpiętro: kuchnia z jadalnią( ok. 50 m2) z wyjściem na balkon Kolejne półpiętro: dwie duże ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Stare Bogaczowice, Jabłów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
dom na sprzedaż

ABC-DS-7772

Sprzedam duży rodzinny dom na wzgórzu z przepięknym widokiem blisko Szczawna Zdroju. Idealny również pod inwestycję na dwa mieszkania na wynajem, pokoje lub działalność gospodarczą. Dom zamieszkiwany był przez rodzinę trzypokoleniową. Jedno wspólne wejście ale istnieje ...

Powierzchnia
264,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
812 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 598,48 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Strzegom (gw), Olszany
dom na sprzedaż

ABC-DS-7760

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni  200m2  posadowiony na działce o pow. 1000m2 wybudowany w 2025r. Rozmieszczenie pomieszczeń na 2 kondygnacjach parter i pietro: Na piętrze: 4 sypialnie , garderoba , pralnia , łazienka ( prysznic, wanna , toaleta ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 1 700 000
dom na sprzedaż - Strzegom (gw), Olszany
Kryteria wyszukiwania

rozumiem