Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7735

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na parterze w kamienicy blisko rynku, szkół oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.  W podanej ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
4 714,29 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7730

Na  sprzedaż mieszkanie po remoncie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w pełni rozkładowe, pierwsze piętro, z widokami na zieleń. Po generalnym remoncie: nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Na ścianach gładzie, tynki ozdobne oraz kamień naturalny. Wstawione ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
6 951,22 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Świebodzice
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7725

Na sprzedaż obszerna kawalerka , z osobną sypialnią. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna PCV, ściany gładzie, podłogi panele i gres. Ogrzewanie elektryczne, ze względu na małą powierzchnię ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 245 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7722

Na sprzedaż pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku Wałbrzycha. Mieszkanie o dużym potencjale do zmian według uznania. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 pokoje. Jeden większy z niewielką garderobą ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 483,33 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7717

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m², znajdujące się na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu, kuchni i łazienki. Ogrzewanie: podłogowe (folie grzewcze). Po generalnym remoncie. Wysoka jakość wykończenia. Nieruchomość ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
7 738,10 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Wałbrzych, Sobięcin
dom na sprzedaż

ABC-DS-7713

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina,  z murowanym garażem. Budynek wykonany technologią tradycyjną, z cegły plus docieplenie, dach dachówka po przekładce. Powierzchnia użytkowa domu 121 m2, powierzchnia całkowita ...

Powierzchnia
121,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
457 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 537,19 zł
cena 549 000