Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7769

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m² wraz z przynależną piwnicą.      Łączna powierzchnia 52,41 m². Gotowe do wprowadzenia się, bezpośrednio od właściciela! Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne – idealne zarówno dla pary, singla, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
5 693,88 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7763

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w centrum Wałbrzycha, blisko parku Sobieskiego, oddalone od ulicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej 6-mieszkaniowej kamienicy, do której przynależy piwnica i miejsce postojowe pod budynkiem. Salon z otwartą kuchnią, ...

Powierzchnia
67,80 m2
Cena za m2
5 589,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7762

Szukasz mieszkania z potencjałem, funkcjonalnym układem i pięknym widokiem? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,8 m², położone na Podzamczu w Wałbrzychu, z wyjątkowym widokiem na Chełmiec.        Lokal składa się z:                           *   3 ustawnych ...

Powierzchnia
53,80 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 371,75 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7759

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie , 2 piętro w budynku 4-o piętrowym. Dodatkowo jest możliwością zakupu garażu przy budynku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi i jest umeblowane, - widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju Wysoka jakość wykończenia oraz ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
6 903,85 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7758

Na  sprzedaż 2-pokojewe mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Bardzo dobra lokalizacja. Wszystkie okna plastikowe. Mieszkanie może być do odświeżenia i zamieszkania. Atrakcyjne położenie, dużo zieleni, blisko do parku i uzdrowisku Szczawno Zdrój. Niski czynsz 325zł. ...

Powierzchnia
44,50 m2
Cena za m2
4 921,35 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7754

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW. Piękne, przytulne mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze - idealne dla osób, które szukają komfortu i spokoju na co dzień.  2 pokoje, widna kuchnia, łazienka ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
7 530,61 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze