Wałbrzych, Szczawienko
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7021

Oferujemy na sprzedaż dwa mieszkania usytuowane na pierwszym piętrze w jednym z ładniejszych budynku w Wałbrzychu. Te dwa mieszkania zajmują pół pierwszego pietra ( cztery mieszkania na piętrze) . Mieszkania są połączone wspólnym przedpokojem. Mieszkanie umeblowane ...

Powierzchnia
98,00 m2
Cena za m2
4 693,88 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Szczawienko

Wałbrzych, Biały Kamień
działka na sprzedaż

ABC-GS-6989

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 140 tyś m2.Działka zlokalizowana jest przy ulicy Gwarków i Wysockiego w Wałbrzychu obok Starej Kopalni . Działka jest kształtu prostokąta, teren płaski. Na działce znajdują się wszystkie media. Dojazd droga ...

Powierzchnia
140 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 14 000 000
działka na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-6950

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na dwóch poziomach. Całość domu została przebudowana. Podniesiono ściankę ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
5 660,00 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-6941

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
407 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 660,00 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Głuszyca
działka na sprzedaż

ABC-GS-6768

Na sprzedaż najatrakcyjniejsza działka pod budownictwo wielorodzinne w Głuszycy. Położona w najlepszej lokalizacji, na Osiedlu w Głuszycy. Ale najważniejsze, że działka graniczy bezpośrednio z terenem leśnym i praktycznie od razu możemy wędrować po górach i lasach. ...

Powierzchnia
2 827,00 m2
Cena za m2
139,72 zł
cena 395 000
działka na sprzedaż - Głuszyca

Wałbrzych, Stary Zdrój
lokal na sprzedaż

ABC-LS-6640

Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący lokal gastronomiczny. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji blisko dworca PKP. Lokal po kapitalnym remoncie składajacu się z: - głównej sali - baru - pomieszczeń sanitarnych ( 2 toalety ) - kuchnia wraz z zapleczem socjalnym Do ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 995,00 zł
cena 399 000
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
106
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16