nowa oferta
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa

Mieroszów (gw), Kowalowa
dom na sprzedaż

ABC-DS-7792

Oferujemy na sprzedaż dom położony w w malowniczej miejscowości Kowalowa w Sudetach Środkowych przy granicy w Czechami. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1500m2. o powierchni użytkowej około 157m2 plus pomieszczenie niemieszkalne o powierzchni około 105m2. Dom ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 163,33 zł
cena 349 000
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Kowalowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Osiedle Piastowskie

Świebodzice, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7791

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń i wysoki standard życia. Układ mieszkania: • Salon z aneksem kuchennym - jasny i ...

Powierzchnia
92,20 m2
Cena za m2
8 242,95 zł
cena 760 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Osiedle Piastowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7790

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. 64, 3 M2 na Piaskowej Górze. Likal mieszkalny składa sie z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo garaż o pow. 18,4m2. W budynku znajduje się również piwnica i niewielkie pomieszczenie ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
4 062,50 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Centrum

Świebodzice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7784

Na sprzedaż oferuję wyremontowane komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 46,1 m², położone na 2. piętrze w doskonałej lokalizacji – centrum Świebodzic. Układ i standard: • Salon połączony z kuchnią (open space) + osobna sypialnia • Funkcjonalne, przestronne ...

Powierzchnia
46,10 m2
Cena za m2
6 182,21 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7783

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z osobny, wejściem, Wspólny przydomowy ogród, ogrzewanie gazowe, z salonie dodatkowo kominek. Lokal  składa się z : - czterech pokoi -  dużej kuchni, -  łazienki z wc. - holu, Mieszkanie ma osobne wejście i mieści się w dwupiętrowej ...

Powierzchnia
147,00 m2
Cena za m2
3 367,35 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7780

Oferuje na sprzedaż mieszkanie, składające się z: - dwóch pokoi, - ciemnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku. Mieszkanie jest słoneczne, przytulne i bardzo ciepłe. W ostatnim czasie wykonano ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 052,63 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
106
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16