nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7804

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w przepieknej wili w Szczawnie Zdrój z bepośrednim wyjściem na taras i ogród. Lokal mieszkalny położony na całym parterze Wilii. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Budynek zadbany po ...

Powierzchnia
73,00 m2
Cena za m2
10 410,96 zł
cena 760 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7803

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze na komfortowym, monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Budynek został przekazany do eksploatacji w 2006 r. Teren budynku jest ogrodzony, monitorowany i bardzo zadbany, na posesji znajdują się garaże , tereny zielone ...

Powierzchnia
86,34 m2
Cena za m2
8 107,47 zł
cena 699 999
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7802

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji — bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie spokoju, prywatności i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zapewnia wygodny ...

Powierzchnia
98,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 255,10 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7801

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m² na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: Do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m² plus piwnice 2x po 5 m² i pokoik 5 m² na 1. piętrze w ocieplonym budynku po elewacji. Niskie koszty ogrzewania. Układ mieszkania: - ...

Powierzchnia
69,00 m2
Cena za m2
5 289,86 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7799

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8 m². Lokal mieszkalny składa się z : - 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie idealne do zamieszkania nie wymaga wkładu finansowego. Mieszkanie usytuowane jest na 2-piętrze ...

Powierzchnia
42,80 m2
Cena za m2
7 476,64 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
dom na sprzedaż

ABC-DS-7797

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 108 m2 w sercu Szczawna-Zdrój – blisko natury, z ogrodem, tarasem i kominkiem. Czym Cię zachwyci? - Przestrzeń, którą możesz dopasować do swoich marzeń – piętro z możliwością dowolnej aranżacji. - Słoneczny taras ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
297 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
105
ofert
Sebastian Puziak

Manager

Licencja: 15832

biuro@abcnieruchomosci.org

602 826 652
74 307 03 16