Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7754

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW. Piękne, przytulne mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze - idealne dla osób, które szukają komfortu i spokoju na co dzień.  2 pokoje, widna kuchnia, łazienka ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
7 530,61 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7752

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Piaskowej Góry z balkonem. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi - kuchi - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie do wprowadzenia idealne również pod inwestycję. Zapraszam na prezentację

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 200,00 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7751

Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie  w dzielnicy Biały Kamień (III piętro). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, sporego przedpokoju, kuchni, łazienki i osobnej ubikacji. Do lokalu przypisana jest piwnica o wymiarach 3,8x1,7 Okolica jest cicha i zielona, ...

Powierzchnia
47,55 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 993,69 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7750

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcujny. Niskie koszty eksploatacji czynsz około 212 zł. Zapraszam na prezentację

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
4 345,65 zł
cena 199 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7748

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w klimatycznej kamienicy blisko centrum Jedliny-Zdroju, nieopodal części uzdrowiskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem – dzięki swojej lokalizacji oraz funkcjonalności. Opis ...

Powierzchnia
74,90 m2
Cena za m2
4 672,90 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój

Walim, Zagórze Śląskie
dom na sprzedaż

ABC-DS-7747

Zapraszam do odkrycia niezwykłego miejsca, gdzie natura splata się z komfortem. Oferujemy urokliwy dom letniskowy o powierzchni około 55 m², położony w cichym zakątku Zagórza Śląskiego, z niepowtarzalnym widokiem na jezioro i tamę. Opis nieruchomości: Parter: ...

Powierzchnia
55,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
46 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 800,00 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Walim, Zagórze Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem