Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7501

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe (56,5 m2) w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie znajduje się na I piętrze z osobną klatką schodową (dla dwóch lokali). Klatka schodowa po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z: - trzech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
6 053,57 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7494

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe pełnorozkładowe mieszkanie zajmujące całe piętro dwurodzinnej kamienicy w Szczawnie Zdrój. Mieszkanie bardzo słoneczne składające się z: - 4 pokoi - jasnej kuchni z oknem i spiżarnią - łazienki z wc - przedpokoju Ogrzewanie ...

Powierzchnia
98,00 m2
Cena za m2
6 316,33 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7491

Do sprzedania ładne mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, ładna kuchnia w zabudowie, zadbana łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku. Dla przyszłego właściciela są dwie piwnice (jedna z przydziału, druga "pod schodami"). W pobliżu sklepy, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 664,44 zł
cena 299 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7467

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy-klatka schodowa po remoncie. Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej lokalu do własnej aranżacji. Atrakcyjna ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 116,67 zł
cena 88 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7459

Na sprzedaż przestronne, dwu poziomowe mieszkanie położone w  zielonej i spokojnej okolicy.Z okien roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Lokal składa się z trzech przestronnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Kuchnia jest w pełni wyposażona ...

Powierzchnia
58,00 m2
Cena za m2
5 500,00 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Walim, Jugowice
dom na sprzedaż

ABC-DS-7447

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom położony w urokliwej okolicy, otoczonej zielenią i górami. Doskonała propozycja dla osób szukających ciszy, świeżego powietrza i bezpośredniego kontaktu z naturą. W najbliższej okolicy znajdują się malownicze szlaki turystyczne ...

Powierzchnia
225,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
942 m²
Cena za m2
3 955,56 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Walim, Jugowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem