Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7591

Oferujemy na sprzedaż  mieszkanie z możliwością przejęcia użytkowania przydomowego  garażu i ogródka. W mieszkaniu wydzielono: - salon z aneksem kuchennym - pokój, - łazienkę z wc, - przedpokój Trzeci pokój może być z przeznaczeniem na biuro lub dla nastoletniego ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
5 292,16 zł
cena 269 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7589

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gorcach. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Ogrzewanie CO z kotłem znajdującym się w piwnicy - możliwość przerobienia na gazowe. Cicha i spokojna okolica w pobliżu przedszkole, szkoła, ...

Powierzchnia
57,00 m2
Cena za m2
2 368,42 zł
cena 135 000
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Świebodzice, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7585

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na nowo powstałym Osiedlu Green Park w Świebodzicach. Budynek wybudowany w 2022 roku, mieszkanie odebrane w sierpniu 2022 r. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 57,44 m2, usytuowane jest na I i II piętrze. Składa się: Na I ...

Powierzchnia
57,44 m2
Cena za m2
7 816,85 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice, Osiedle Piastowskie

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7580

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców. Na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie  Lokal o powierzchni 26,8m2 położony na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Okna PCV wychodzą na stronę południowo-wschodnią. Mieszkanie ...

Powierzchnia
26,80 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 276,12 zł
cena 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7578

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,86 m², położone w zadbanej kamienicy na Nowym Mieście, bezpośrednio przy Parku Sobieskiego. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - dużej sypialni, - niewielkiego pokoju, który ...

Powierzchnia
50,86 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 208,42 zł
cena 264 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Czarny Bór, Grzędy
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7574

Sprzedam mieszkanie własnościowe na wsi w okolicach Czarnego Boru. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 61 m², położone na pierwszym piętrze w 4-rodzinnej kamienicy z malowniczymi widokami na okoliczne krajobrazy. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
3 918,03 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Czarny Bór, Grzędy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem