Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7655

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju o powierzchni 33m2 z balkon oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie jest jasne i przytulne. W ostatnim czasie wykonano kapitalny remont łazienki (wymieniono instalacje ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 966,67 zł
cena 229 900
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Boguszów-Gorce, Gorce
dom na sprzedaż

ABC-DS-7654

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Gorcach.  Dom wybudowany w 2013 roku posadowiony na zagospodarowanej działce o pow.1191m2 i o powierzchi użytkowej 218m2. W skład nieruchomości wchodzi: 6 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard  technika ...

Powierzchnia
254,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 191 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 480,31 zł
cena 1 899 999
dom na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Gorce

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7649

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - widnej kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Instalacja elektryczna w miedzi, ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Oryginalna stolarka drzwiowa, podłogi panele i gres. Dobra ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
4 128,57 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7648

Na sprzedaż mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE Super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD, szafa w zabudowie, ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, balkon, aktualny czynsz ok 500 zł razem ...

Powierzchnia
40,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 382,72 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Świebodzice, Ciernie
dom na sprzedaż

ABC-DS-7637

Polecamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow użytkowej 182m2 w Świebodzicach. Rok oddania do użytku 2023. Dom składa się z 6 pokoi. Na parterze znajdują sie 3 sypialnie,salon z kuchnią, łazienka z WC, oddzielne WC, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Na ...

Powierzchnia
182,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 686,81 zł
cena 1 399 000
dom na sprzedaż - Świebodzice, Ciernie

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7635

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Mieszkanie przeszło remont około 10 lat temu. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, instalacja elektryczna w miedzi, podłogi panele i gres, okna PCV. Lokal składa się z: - trzech ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 328,95 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem