Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7717

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m², znajdujące się na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu, kuchni i łazienki. Ogrzewanie: podłogowe (folie grzewcze). Po generalnym remoncie. Wysoka jakość wykończenia. Nieruchomość ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
7 738,10 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7716

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone w ciepłych i jasnych kolorach. Meble wykonane na wymiar zgodnie z najnowszymi trendami jak i doposażone ...

Powierzchnia
56,00 m2
Cena za m2
8 017,86 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Głuszyca
dom na sprzedaż

ABC-DS-7715

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Remont dachu wykonany w 2023 roku, co gwarantuje dobrą izolację i spokój na lata. Dom został docieplony ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 461,54 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Głuszyca

Wałbrzych, Sobięcin
dom na sprzedaż

ABC-DS-7713

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina,  z murowanym garażem. Budynek wykonany technologią tradycyjną, z cegły plus docieplenie, dach dachówka po przekładce. Powierzchnia użytkowa domu 121 m2, powierzchnia całkowita ...

Powierzchnia
121,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
457 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 537,19 zł
cena 549 000
dom na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7710

Oferyjemy na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się: - 2 pokoje, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka  - wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
3 222,22 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

ABC-MS-7708

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m² znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: • z salonu, • trzech sypialni, • osobnej jasnej kuchni, • łazienki z miejscem na pralkę, • osobnym WC, • przedpokoju Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,80 m2
Piętro
10
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 308,92 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem